Вітаю Вас, Гость

«Зоряний Олімп» -  під такою назвою  1 лютого  відбулося свято для учнів 8-11 класів, яке було підготовлене педагогом-організатором Діордієнко Л.С. та учнями 11-А класу під керівництвом класного керівника Ракової Л.В.

... Сцена актової зали перетворилася на священну гору Олімп, а до глядачів спустилися з небес сам верховний грецький бог – Зевс (Богачов Артем)  та покровителька наук та ремесел  - богиня Афіна (Дубровіна Ірина).


Вони вирішили дізнатися, хто зі «смертних» дерзнув зійти на Олімп слави. Виявилося, що це учні Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №5! Могутнього Зевса запевнили ведучі свята (В.Копаєва та Р. Кришталь), що учні нашої школи шанують науки і вивчають їх, що багато хто з них достойний на Олімп піднятись. Тож, з дозволу Зевса - громовержця розпочалася церемонія нагородження шкільних «олімпійців»! А нагородження проводив наш «шкільний Зевс» - директор школи  - Саковський С.В. та «шкільна Афіна» - заступник директора з НВР – Степанова Л.М.


А нагороджувати було кого: лише призерів ІІ (міського) етапу учнівських олімпіад  та міських конкурсів відзначено 10 учнів школи. І школа повинна своїх героїв знати поіменно:

-          Середенко Олеся (8-А);

-          Верхова Анжеліка (8-А);

-          Глущенко Наталія (8-А);

-          Глушкова Вікторія (9-А);

-          Мунтян Катерина (9-Б);

-          Остапенко Анна (9-Б);

-          Шевченко Діана (10-А);

-          Новожилова Поліна (10-Б);

-          Копаєва Вікторія (11-А);

-          Зеленський Олександр (9-Б) .

 

Ми пишаємось вами! Так тримати!

 

В номінації «Учень року» за результатами І семестру найкращою стала учениця 8-А класу Середенко Олеся (коефіцієнт навченості – 10,8).

В номінації  «Клас року»  за результатами рейтингу (І семестр) заслужену нагороду отримав колектив 11-А класу (класний керівник Ракова Л.В.)В номінації «Активісти самоврядування та позакласної роботи» відзначилися 10 учениць школи, бо, як відомо, дівчата активніші у громадському житті, ніж хлопці. Тим аби у футбол пограти… До речі, в номінації «Надія великого спорту» таки відзначилися хлопці (2 учні) та троє дівчат. А номінація «Творча особистість» стала зоряною ще для 10 учнів  8-11 класів.

Яскравим моментом свята став виступ настоятеля Свято-Варварівського храму протоієрея Сергія. Зі словами духовної настанови звернувся отець Сергій до молодого покоління та закликав всіх дітей до старанності у навчанні, а також дав пораду: завжди і усюди допомагати один одному.Виступ протоієрея Сергія

  На святі також виступили хореграфічний колектив під керівництвом Н.М. Шуміліної, Марина Галетко (11-А) з віршем-подякою для вчителів, Ніна Поврозник з піснею-побажанням щастя.


«Зоряний Олімп» - став ще однією сходинкою учнів 8-11 класів до вершин науки, творчості, успіху! Зичимо усім нових творчих злетів та перемог!