Вітаю Вас, Гость

Всеукраїнський рейд

«Увага! Діти на дорозі!»

 

Робота щодо засвоєння дітьми Правил дорожнього руху ведеться в школі систематично.

Кожен захід змістовний, цікавий, повчальний, проводиться в доступній формі.

Жваво та цікаво цього року пройшла класна година у формі конкурсу-гри «Знає вся моя сім’я, знаю ПДР і я», проведена вчителем з основ здоров’я Вареник Вікторією Валентинівною.

Учні 7-А класу пригадали деякі відомості з історії дорожних знаків, в ігровій, але повчальній формі продемонстрували техніку накладання пов’язок у разі виникнення ДТП.


Складаючи пазли, повторили назви дорожних знаків та їх призначення.

 

Учні 6-х класів після практичного заняття взяли активну участь у вікторині «Безпека життя».

П’ятикласники виконували кольорові тематичні малюнки, а учні

початкової школи із задоволенням відгадували загадки з теми «Світлофорова наука».

 

Діти, як відомо, завжди наслідують дорослих, тому, безперечно, поведінка дорослих має стати прикладом для підростаючого покоління. Цікавою та корисною екскурсією-спостереженням став вихід учнів на чолі з вчителем основ здоров’я Вареник В.В. до проїзджої частини мікрорайону «Фрегат». Перед учнями була поставлена задача: відслідкувати, чи всі дорослі дотримуються Правил дорожнього руху - перехід дороги в зазначеному місці, здійснення посадки та висадки із громадського транспорту. Вчитель запропонував учням, у разі недотримання дорослими правил, словесно «виправити» помилку учасників дорожнього руху і відповісти, як слід чинити у даній ситуації згідно ПДР. І на завершення екскурсіі Вареник В.В. запропонувала учням взяти участь у фотоконкурсі «Дисципліна на дорозі – запорука життя». Діти охоче підхопили ідею вчителя.

Робота всього педколективу спрямована на формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі. Сподіваємося, шлях до школи буде завжди безпечним.

Вікторія Вареник, учитель основ здоров’я