Вітаю Вас, Гость

       Протягом грудня 2012 року в школі відбулися  три тематичні лінійки для учнів 5-11 класів до знаменних та пам’ятних дат календаря.  

3 грудня перед школярами виступили учні 7-А класу (класний керівник – Вареник В.В.), які підготували тематичну лінійку «СНІД: знати, щоб жити» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.     У цікавій, доступній формі, стисло та аргументовано семикласники донесли до учнів школи інформацію про жахливу хворобу нашого часу та закликали пам’ятати про те, що Україна    входить в п’ятірку у світі за темпами поширення цієї хвороби та, що кожен 100-й мешканець України – ВІЛ інфікований. Тож, будьмо обережні! 10 грудня учні 7-Б класу на чолі з класним керівником – Кушніренко Т.О. представили нашим школярам тематичну лінійку до Міжнародного дня прав людини. Семикласники інформували учнів школи про основні права та обовязки дитини у нашій країні. Присутні дізналися більше про Конвенцію ООН про права дитини.17 грудня учні 8-А класу (класний керівник – Луценко О.Я.) підготували лінійку «Державний прапор України». Учні школи дізналися більш детально про історію створення національної святині та про день святкування Державного прапора.

 

          13 грудня  учні 9-х класів вийшли на шкільну сцену, щоб позмагатися у правовому брейн-ринзі «Державні символи України». Брейн-ринг пройшов в рамках тижня правознавства (відповідальна- вчитель історії та правознавства – Андрєєва І.В.). Учні, під керівництвом Андрєєвої І.В. та педагога-організатора Діордієнко Л.С., ретельно та сумлінно підготувалися до змагання.

         Найперше завдання – представлення команд. У представленні члени команд виявили неабияку творчість, фантазію, показали свою згуртованість та цілеспрямованість.

        У І турі, який було проведено у формі бліц-опитування, команди мали показати свої знання щодо державотворення нашої країни, її сьогодення.

      У ІІ турі команди демонстрували свої знання державних символів України, їх історію.

     Завдання ІІІ туру було творчим. Члени команд перетворилися на художників-фантастів і створили герб нашої країни, але герб майбутнього. Переможцем правового брейн-рингу стала команда 9-Б класу,

ІІ місце посіла команда 9-А класу,

ІІІ почесне місце дісталося команді 9-В класу.

Захід сподобався і самим учасникам і глядачам та вболівальникам, що вивчати правознавство наші дев’ятикласники тепер будуть ще з більшим задоволенням та ентузіазмом. Віримо, що всі учні нашої школи є справжніми патріотами своєї країни і майбутнє України у надійних руках!

 

До Дня Збройних Сил України в нашій школі було організовано та проведено (педагог-організатор Діордієнко Л.С.) конкурсну програму  для хлопців 5-7 класів. Брати участь у конкурсі виявили бажання аж  8 хлопців.

Розпочався з візитки та реклами лицарського герба, виготовленого власноруч. Хлопці постаралися на славу! На учасників чекали наступні випробування:  інтелектуальне шоу (учасники показали свою ерудицію),  силовий конкурс (хлопці показали свою силу, підіймаючи гантелі), музичне лото, найспритніший (учасники показали свої вміння у володінні тенісною ракеткою), лірична сторінка  (конкурсанти читали вірші, присвячені матері або коханій дівчині).

Змагання було захоплюючим та запеклим

            «Містер Школи» - Барда Ігор (6-А клас)

 Переможцями у  номінаціях стали:

«Містер Музичний Ерудит»-Надворний Андрій  (5-А);

«Містер Лірик» - Волошин Андрій (7-А);

«Містер Скромняга» - Котляренко Олександр (7-А);

«Містер Романтик» - Довганенко Ярослав (6-Б);

«Містер Посмішка»- Деркач Богдан (6-А);

«Містер Привабливість» - Голобородько Ігор (7-Б);

«Містер Інтелектуал» - Перерва Денис (5-Б).

Свято вдалося на славу! Вітаємо усіх хлопців та зичимо нових перемог!

 

Народні свята та звичаї

14 грудня учні 9-А класу на чолі з класним керівником та натхненником – Чоловською Антоніною Борисівною показали учням 8-11 класів справжнісінькі Андріївські українські народні вечорниці.

… На шкільній сцені - українська хата з образами та вишитими рушниками, стіл з українським народним посудом, біля столу – ослони, вкриті домотканими доріжками. А зустрічає молодь привітна господиня (Пономарьова К.).

      Аж ось, на вечорниці сходяться гості: галасливі, файні дівчата в національному вбранні та веселі парубки у вишитих сорочках та козацьких шароварах. І відразу на сцені стає гамірно: жарти, пісні, частування варениками, ворожіння, народні прикмети та повір’я. Здається, ніби потрапляєш на справжні андріївські вечорниці…

     А як же на Андрія без калити… Звичайно, були на святі і пан Калитинський і пан Коцюбинський. І кусали дівчата та парубки   сонцесяйну калиту…

 Скільки гарних емоцій подарували усім присутнім учасники вечорниць. Про які цікаві народні звичаї дізналися учні школи.

 

Новорічні свята – казкові свята. Тож, недарма у нашій школі традиційно напередодні Нового року проводиться інсценізація казок учнями 5-х класів. Пятикласники, так би мовити, випробовують свій творчий потенціал, демонструють свої таланти.     

І ось, 21 грудня на шкільній сцені зявилися новорічні ялинки, засніжені льодові палаци, казкові трони та будиночки... Зате в залі панували тепло, любов, взаєморозуміння. Адже підтримувати юних акторів прийшли і вчителі, і однокласники, а найголовніше – батьки.

     Учні 5-А класу (класний керівник – Багмут Л.В.) обрали для інсценізації стару добру казку «Троє поросят».

    А учні 5-Б класу (класний керівник – Ясько І.О.) показали глядачам дійсно новорічну історію, в якій зібралися майже всі казкові персонажі.

І актори і глядачі занурилися у справжню новорічну детективну історію. Злі сили намагалися вкрасти у людей Новий рік. Але добрі казкові персонажі все ж таки перемогли і свято відбулося. Казкові герої 5-Б вражали глядачів своїми шикарними костюмами, майже професійними танцями, прекрасною акторською грою, а головне, акторами в цьому класі стали всі-всі учні без винятків.

Новорічні казки завершилися, але ще довго в серцях присутніх панував святковий настрій...