Вітаю Вас, Гость

         Напередодні канікул у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5 відбувся день початкової освіти. Школа гостинно відчинила двері перед своїми гостями. А їх виявилося чимало: люблячі матусі і бабусі, поважні татусі, досвідчені вчителі та працівники прилеглих дошкільних закладів «Гвоздичка» і «Золота рибка».

                                                                                                                  

      Особлива увага була зосереджена на першокласниках. А як же інакше? Ще вчора дошкільнята, а сьогодні – школярики. З нетерпінням дітлахи чекали зустрічі зі своїми улюбленими вихователями, щоб показати чого досягли за перші місяці шкільного навчання. Вдивляючись в знайомі дитячі обличчя, працівники дитячих садочків переконалися наскільки серйознішими та дорослішими стали їхні колишні вихованці, раділи кожному дитячому успіху. 


      Своїми враженнями від побаченого педагоги дитячих садків та початкової школи традиційно обмінялися в дружній атмосфері за круглим столом. Так, вихователь старшої групи ДНЗ №5 Аксьонова Л.М. відзначила, що зустріч актуальна, своєчасна, адже саме наступність, взаємозв’язок між початковою та дошкільною ланками освіти – важливий місток у педагогічній співпраці. 

       З аналітичним звітом за результатами адаптаційного періоду навчання перед присутніми виступив психолог практичний – Михайлов В.І.. Класоводи 1 класів  - Чаловська С.П. та Мальована Л.С. ознайомили  гостей  із загальними характеристиками класів, відзначили дітей з високим рівнем навчання, обдарованих. Але в кожному класному колективі є діти тривожні, які потребують особливої уваги з боку педагогів та батьків. Вихователі ДНЗ та педагоги початкової школи намітили подальші шляхи плідної співпраці заради навчання та виховання всебічно розвиненої особистості. 

       Відвідавши уроки, батьки мали змогу спостерігати за своїми дітьми під час навчального процесу та оцінити якість навчання у початковій школі. Вони залишилися задоволеними і з нетерпінням чекатимуть наступних зустрічей із дивом під назвою – школа.