Вітаю Вас, Гость

 

 

Основна сесія ЗНО-2014

3 червня    іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)

5 червня    українська мова і література

6 червня

10 червня  російська мова

12 червня  математика

14 червня  географія

16 червня  всесвітня історія

18 червня  фізика

20 червня  історія України

23 червня  хімія

25 червня  біологія

27 червня  світова література 

Додаткова сесія

4 липня      11 липня 

 

 
Шановні випускники нашої школи! Незабаром Ви залишите стіни рідного закладу. У травні місяці пройдете ДПА з відповідних предметів, а потім на Вас очікує найскладніше випробування - ЗНО-2014!

Сьогодні система тестування стала невід’ємною складовою української освіти. Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) дозволяє вирішити багато проблем, дає можливість об’єктивно оцінити результати Вашої роботи, якість отриманих Вами знань.

Незалежне тестування випускників проводиться для того, щоб визначити рівень Ваших навчальних досягнень, проведення на цій основі державної підсумкової атестації та конкурсного відбору для навчання у вищих навчальних закладах.

Заступником директора з НВР Харчук І.П. були проведені уроки ЗНО в 11-х класах, на яких Ви більше дізналися про історію виникнення тестування, правила реєстрації та проходження ЗНО.

Ми віримо, що міцні знання, отримані в рідній школі, ви підтвердите при складанні Зовнішнього Незалежного Оцінювання.

Щиро зичимо Вам успіхів, любі наші вихованці!   

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 30.12.2013 № 1/9-907 та департаменту освіти, науки та молоді від 15.01.2014 № 168/02-02/01-01-16 «Про інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» управління освіти Первомайської міської ради інформує, що на порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» (http://znо.yandex.ua/). Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти і містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010-2013 роках (українською та російською мовами).

         Ресурс «Яндекс. ЗНО» може використовуватися як один із елементів підготовки майбутніх абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Разом з тим наголошуємо, що для успішного проходження ЗНО абітурієнт має засвоїти весь теоретичний матеріал, тому основний етап підготовки до ЗНО відбувається за навчальними посібниками для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до навчальних програм ЗНО.

         Після засвоєння основного навчального матеріалу учні можуть за допомогою цього ресурсу перевірити свої можливості та орієнтовно визначити результат тестування: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання були допущені помилки, скільки балів було б набрано на реальному тестуванні.