Вітаю Вас, Гость

Професійне зростання вчителя - золотий ключик до успіху

 

15 листопада в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбувся семінар резерву керівних кадрів на тему  «Контроль за якістю викладання базових дисциплін. Система вивчення роботи вчителя».

 

Семінар якісно підготувала та провела методист управління освіти Слободенюк Світлана Пилипівна. В методичному кабінеті школи зібралися майбутні керівники, яким притаманні людські та професійні позитивні риси, педагогічна креативність, прагнення до самовдосконалення, самореалізації.

Світлана Пилипівна розпочала семінар з актуалізації даної теми. Лаконічно, послідовно, ґрунтовно донесла до педагогів, що внутрішньо шкільний контроль як головна функція управління має стратегічну спрямованість і відображає пріоритети розвитку закладу, а під системою роботи вчителя розуміють увесь комплекс його педагогічної праці, сукупність форм, методів і прийомів, властивих діяльності певного вчителя, які дають йому змогу отримувати ті або інші результати у навчанні і вихованні учнів. Педагогам було вдало підібрані практичні завдання різного характеру: відкоригувати довідку про стан викладання етики, визначити професійні якості керівника закладу тощо.

Заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. №5  - Степанова Л.М. поділилася своїм підходом до вивчення системи роботи вчителя як однієї з форм внутрішньо шкільного контролю, яка забезпечує фронтальну перевірку діяльності педагога. Оскільки, це велика за обсягом і значенням ділянка роботи (до місяця), то протягом року планується вивчити систему роботи лише тих учителів, які готуються до атестації.

 

Семінар пройшов на високому методичному рівні, в аудиторії панувала дружня, емоційно піднесена атмосфера. Всі учасники семінару дійшли висновку, що, за словами В.О. Сухомлинського, вчитель готується до свого найкращого уроку все своє життя.